İsmail Güldüren Resmen Çorum FK’da

Çorum Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük görevine getirilen İsmail Güldüren ile bugün sezon sonuna kadar resmi sözleşme imzalandı.

Çorum Futbol Kulübü yeni hocasıyla sözleşme imzaladı. Teknik Direktör İsmail Güldüren “Takımı tekrar ayağa kaldıracağız” diye konuştu.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan yeni teknik direktör İsmail Güldüren, Çorumspor’un kaliteli bir kulüp olduğunu belirterek, Çorumspor’un hak ettiği hedefe ulaşması için çaba göstereceklerini dile getirdi. Güldüren, “Geride kalmışları silip önümüzdeki 10 hafta sonunda hedefe ulaşmak istiyoruz. Kalan 30 puanın hepsini almak için çalışacağız.  Oyuncuları ayağa kaldırıp, var olan güçlerini sahaya yansıtmaları için mücadele edeceğiz” dedi.

ORHAN TOP GENEL KAPTAN OLDU!
Çorum Futbol Kulübü’nde genel kaptanlık görevine Orhan Top getirildi. Çorumspor ile birçok profesyonel ve amatör kulüpte forma giydikten sonra üç yıldır futbol dışında görev yapan Orhan Top Çorum FK’da genel kaptan olarak görev yapacak.

OĞUZHAN YALÇIN BAŞKAN YARDIMCISI OLDU!
Geçtiğimiz günlerde Genel Koordinatörlük görevinden istifa eden Oğuzhan Yalçın, Çorum FK Başkanı Fatih Özcan tarafından başkan yardımcılığı görevine getirildi. Bugün düzenlenen basın toplantısında başkan yardımcılığı görevine getirildiğini ifade eden Yalçın, Başkent Akademi FK maçında Başkan Fatih Özcan ve 2.Başkan Mustafa Şeker tarafından bu görevin kendisine tebliğ edildiğini söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*