Çorum Belediyespor Teknik Direktörünü Buldu!

Çorum Belediyespor Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla Gürses Kılıç takımın başına getirildi. Yaklaşık 1 aydır süren teknik direktör sorunu böylelikle sona erdi. Takımımızda Gürses kılıç dönemi başladı.

Çorum Belediyespor Yönetimi yaptığı toplantılar neticesinde Gürses Kılıç’la anlaştı. Onursal Başkan Muzaffer Külcü ve Yönetim Kurulu’nun değerlendirmeleri sonucu Çorum Belediyespor’un Yeni Teknik Direktörü Gürses Kılıç oldu.

Bir çok isimle görüşen yönetim kararını bir dönem Çorumspor‘u da çalıştıran Gürses Kılıç’ta kıldı. Her konuda anlaşılan Kılıç’la 1,5 senelik opsiyonlu sözleşme imzalandı. İmza töreninde konuşan Gürses Kılıç, Çorum’un kendisi için her zaman ayrı bir önemi olduğunu ve tekrar burada olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Kılıç, takımı izlediği ve kaliteli bir takım olduklarını belirtti. Takıma bir kaç takviye ile zirveye oynayacaklarını söyleyen Gürses Kılıç, takımın Pazar günü Antalya’da kampa gireceğini ve oradan ligin ikinci yarısının ilk maçı olan Beylerbeyi deplasmanına gideceklerini söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*