Ateş ve Penbe Futbolcuları Uyaracak

Çorum FK’da takımdan ayrılmak isteyen futbolcularla ilgili kararın bu hafta içinde netleşmesi bekleniyor. Mali yükümlülüklerini yerine getiren futbolcuların ayrılmasına izin verilecek.

Fatih Özcan ve Mustafa Şeker’in Antalya kampını ziyaret ederek vedalaşmasının ardından takımdan ayrılmak istediğini ileten futbolcular olmuştu. Sportif Direktörlük görevine getirilen Yakup Ateş, mali vecibelerini yerine getiren futbolculardan Salih Zafer Kurşunlu ve Seçkin Getbay‘ın takımdan ayrıldığını belirtmişti. Bu isimler dışında başka ayrılık isteğinde bulunan isimler olduğu ancak istenen bonservis bedeli yüksek olduğu için ayrılıklar olmamıştı.

İkinci yarının ilk maçında Diyarbekirspor maçındaki kötü futbol ve alınan mağlubiyetin ardından ayrılık sürecine hız verildiği öğrenildi. Sportif Direktör Yakup Ateş ve Teknik Direktör Ergün Penbe’nin dün uzun süren bir toplantı sonunda bu sorunun çözüme kavuşturulması ve kafa olarak kopan isimlerin takıma zarar vermesinin önüne geçilmesi konusunda bir dizi karar alındı.

Yapılan bu görüşmenin ardından bugün toplanacak olan kırmızı siyahlı takımda ayrılmak isteyen futbolculardan mali vecibeleri yerine getirerek bir an önce ayrılmaları aksi takdirde farklı kurallar getirileceğinin bildirilmesi bekleniyor. Diyarbekirspor maçından sonra bu sorunu çözmeye kararlı olan Ateş ve Penbe’nin hafta içinde ayrılmak isteyen futbolcularla ilgili son kararlarını vermesi bekleniyor. Ayrılık isteyen futbolcu sayısının 2 veya 3 olması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*