“2.Lig’in üzerinde bir gruba düştük”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, 2.Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren birçok takımla birlikte aynı gruba düştüklerini söyledi.

Çorum FK’nın yer aldığı beyaz grupta şampiyonluk mücadelesi veren takım sayısının bir hayli fazla olması dikkat çekerken, Teknik Direktör Bahri Kaya grubun 2.Lig’in üzerinde bir grup olduğunu söyledi.

EŞİT BİR DAĞILIM OLMAMIŞ
Grupta Süper Lig heyecanına yakın bir heyecan yaşanacağına inandığını kaydeden Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, “Hayırlısı olsun. Yine beyaz gruba düştük. Geçen sezon da dediğimiz gibi, inşallah bizim için beyaz bir sezon olur. Grupla ilgili olarak şunu söyleyebilirim. Eşit bir dağılım olmamış. 2.Lig’in en güçlü takımlarının bir araya toplandığı, 2.Lig üstü bir grup olmuş.

SÜPER LİG HEYECANINA YAKIN BİR GRUP
Eğer bu oluşum kura sonucu ise çok ilginç olmuş. Benim tavrım, her şey sahada belli olur. Ben, Süper Lig heyecanına yakın bir heyecanın yaşanacağını düşünüyorum. En az hata yapan takımlar hedefine ulaşacak. Biz de bu takımların başında gelmek istiyoruz.

BOLU KAMPINI VERİMLİ GEÇİRMELİYİZ
Biz çok iyi bir kadroya sahibiz. Futbolda şans da önemli. Şans değerlendirmesini ligin 5-6 haftalık periyodundan sonra daha çok açabiliriz. Çorum’da çok iyi bir dönem geçirdik. Ciddi bir sakatlık ve sorun yaşamadık. Bu da beni çok memnun etti. Şimdi önümüzde çok önemli bir Bolu kampı var. Kampı en verimli şekilde tamamlayıp sezona en hazır şekilde girmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*