Zeki Gül’ün Son Açıklamaları Olay Oldu!

Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül’ün “Biz bu işi çok büyük zevkle yapmıyoruz” şeklinde açıklamada bulunması kulüp ve taraftardan tepki gördü.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün basın toplantısında yaptığı açıklamalar olay oldu. Gül’ün “Biz bu işi çok büyük zevkle falan da yapmıyoruz” demeci hem kulüpte hemde taraftar kesiminde büyük rahatsızlığa ve tepkilere neden oldu.

KÜLCÜ’den BAŞKAN GÜL’e UYARI

Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün kamuoyu önünde kendilerine “Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü” tarafından görev verildiğini söylemesi kulübü karıştırdı. Başkan Gül’ün bu açıklamalarına Kulübün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü’nün çok sinirlendiği ve Zeki Gül’e artık “konuşmaması” konusunda uyarı yaptığı öğrenildi.

530 BİN ANTRENÖR VAR!

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün aynı basın toplantısında “Çorum’da 530 bin tane antrenör var, 530 bin tane futbol teknik direktörü var, 530 bin tane futboldan çok iyi anlayan üst düzey insan var” sözlerine de kamuoyundan büyük tepki geldi. Spor çevreleri bu açıklamanın “talihsizlik” olduğunu ifade ederken, bir çok kişi istifa çağrılarını yineledi. Bazı taraftar grupları da “Güreş Federasyonu” ve “Kulüpler Birliğindeki” yoğun işlerine dikkat çekerek, “Madem kendisi bu işten zevk almıyor, o zaman bıraksın, Çorum Belediyespor’u seven biri gelsin” diyerek Zeki Gül’ün açıklamalarına tepki gösterdiler.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*