Zeki Gül’den Hoşgeldiniz Ziyareti

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, yarın oynanacak olan maç öncesi Osmaniyespor teknik heyetiyle bir araya geldi.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, Futbol Şube Sorumlularından Mustafa Altunkaya ve eski yöneticilerden Anitta Otel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen ile rakip takım Teknik Direktörü Bahaddin Güneş ve yardımcıları da hazır bulundu.

Kulüp Başkanı Gül ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Çorum’a gelen tüm misafir takımları en iyi şekilde ağırladıklarını söyledi. Osmaniyespor adı altında paylaşımlar yapılan bazı sitelerde konuk takıma saha konusunda yardımcı olunmadığının gerçekle bağdaşmadığına dikkat çeken Kulüp Başkanı Zeki Gül, “Bir kere her şeyden önce şu gerçek çok iyi bilinmelidir ki, ilimize gelen her takım bizim misafirimizdir. Çorum’a adım attıkları andan itibaren her türlü sorunlarıyla yakından ilgilendiğimizi daha önce ilimize gelen tüm takımlar gayet iyi bilirler. Osmaniyespor teknik heyeti de bizlerden antrenman yapmak için saha vermemizi rica ettiler. Ulakavak’ta bulunan Nazmi Avluca Sahası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait. Müdür bey, sahanın bakımda olduğu için tahsis edemeyeceklerini söylemiş. Osmaniyespor  teknik heyetinden bir isim beni aradığında sahayı vermediklerini söyledi. Ben de Ulukavak’ta bulunan sahada olduklarını anladığım için orasının bize ait olmadığını söyledim. İşin aslını öğrendiğim anda Güneş’i en 7-8 defa aradım. Sentetik sahada antrenman yaptıkları için erişemedim. Ayrıca bu saha paylaşım sitelerinde bahsedildiği gibi halı saha değil, BAL ve amatör maçların oynandığı sahadır. Konuyu duyduğumda stat müdürümüze talimat verdim ve konuyla ilgilenilmesini istedim. Ayrıca Kulüp başkanlarına ulaşabilmek adına Kulüpler Birliği’nden de telefonunu istedim. Ancak başkanlarını telefonu kayıtlı olmadığından bana Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün telefonu verildi. Şahsi işlerimin yoğunluğuna rağmen teknik heyetlerini ziyarete geldim. Tüm bunlara rağmen tamamen yanlış anlamadan kaynaklı bu olaydan dolayı Osmaniyespor camiasından şahsım ve kulübüm adına üzüntülerimi ifade ederim” diye konuştu.

Başkan Zeki Gül, yapılan görüşmenin ardından Osmaniyespor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş ve ekibine leblebi ikramında bulundu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*