Zeki Gül: “Şampiyonluğu Kovalayacağız”

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, bugünkü antrenmanı izledi. Gül, matematiksel olarak şansımız sürdüğü sürece şampiyonluğu kovalayacağız dedi.

Başkan Zeki Gül, bugünkü Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanı izledi. Antrenman öncesi konuşması yapan Gül, daha oynanacak çok maç olduğunu ve sonuna kadar savaşacaklarını bildirdi, “İkinci yarı alınan kötü neticeler hepimizin moralini bozdu. Ancak tüm halkımız bilmeli ki, matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece şampiyonluğu kovalayacağız. Bundan kimse şüphe etmesin. Bizler yönetici olarak bu takıma güveniyor ve inanıyoruz. Ligde oynanacak daha çok maç var. Alacağımız bir galibiyetin ardından gelecek günler bizim açımızdan daha güzel olacaktır” şeklinde konuştu.

Başkan Gül, Yeni Futbolcularla Tanıştı

Kulüp Başkanı Zeki Gül, antrenman öncesi yaptığı konuşma sonunda, takıma yeni katılan futbolcularla tanıştı. İzinli olduğu için bir süre takımdan ayrı kaldığı belirten Gül, yeni transferle tanışma fırsatı buldu. Hafta sonu Türkiye Güreş Federasyonu’nun faaliyeti için Adana’ya gideceğini söyleyen Başkan Gül, bedenin Adana’da olacağını ancak aklının burada Tekirdağspor maçında kalacağını ifade etti. Antrenmanı, Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, yöneticilerden Ahmet Özçam, Genel Kaptan Yetkin Özbey ile birlikte izleyen Gül, bir süre sonra sahadan ayrıldı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*