Zeki Gül ile Yola Devam!

Çorum Belediyespor’da yeni sezon öncesi belirsizlikler devam ederken, büyük ölçüde Zeki Gül başkanlığa devam edecek.

Bir çok kulüp teknik direktörünü bulup, transferler çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken Çorum Belediyespor‘da henüz netleşmiş bir yönetim bile kurulmadı. Kulislerde konuşulanlara göre yeni sezonda da Zeki Gül’ün başkanlığı ile yeni bir yönetimin oluşturulacağına kesin gözüyle bakılıyor. Amatör branşlar için kurulacak olan yeni kulüp nedeniyle mevcut yönetimden ayrılacak olanlar içinde olağanüstü bir genel kurul yapılarak yeni yönetimin şekillenmesi bekleniyor.

Kulübümüz Onursal Başkanı Muzaffer Külcü‘nün geçen hafta aldığı raporları değerlendirdikten sonra bir takım kararlar aldığı bilgisine ulaşıldı. Zeki Gül’ün başkanlığında kulübün yoluna devam etmesine ve yönetime yeni kişilerin dahil edilmesine karar verdiği öğrenildi. Ayrıca, yönetime yeni isimler kazandırmak içinde görüşmelerin devam ettiği konuşulan haberler arasında.

Amatör branş ile profesyonel kulübün birbirinden ayrılması kararı alındıktan sonra profesyonel kulüpten, amatör branşa geçişler olacağı nedeniyle Çorum Belediyespor’da olağanüstü kurul kararı alındığı ve en kısa zamanda yönetime yeni isimlerin katılacağı bilgisine ulaşıldı. Bu hafta içinde yapılacak görüşmelerden sonra genel kurul takviminin ve yeni yönetimin belirlenmesi bekleniyor.

Ayrıca, yeni sezon öncesi hala bir teknik adam bulamayan Çorum Belediyespor’da arayışlar sürüyor. Bir çok referans ile 100’ün üzerinde teknik direktörün kulübün kapısını çaldığı ve bu isimlerin yönetim tarafından değerlendirmeye alındığı gelen bilgiler arasında. Onursal Başkan Külcü ve Kulüp Başkanı Zeki Gül‘ün bu isimler arasında bir değerlendirme yaparak en geç gelecek haftaya kadar bir karar vererek yeni bir hocayla resmi imza atılması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*