Yusuf Tokuş İstifa Etti

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden takımımızda alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Yusuf Tokuş, yönetimle yaptığı görüşmeler sonrası görevini bıraktı.

Çorum Belediyespor Yönetimi yaptığı görüşmeler sonrası Teknik Direktör Yusuf Tokuş ile yolları ayırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Ömer Balaban, son haftalarda alınan olumsuz neticeler sonrasında Tokuş’la bir araya geldiklerini ve bu toplantıda görevi bırakma kararı çıktığı söyledi. Balaban, yaptıkları görüşmeler sonrasında tecrübeli teknik adamla yollarını ayırdıklarını ifade ederek, “Son haftalarda aldığımız olumsuz sonuçlar neticesinde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptık. Yaptığımız görüşmeler sonrasında hocamızla yollarımızı ayırdık. Görev yaptığı sürede gerek kişiliği, gerekse de takımımıza katkı sağlamak amacıyla verdiği uğraşları takdirle takip ettiğimiz Yusuf Tokuş hocamız ve ekibine bundan sonra ki hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Balaban, yeni teknik direktörün kim olacağıyla ilgili olarak ise ince eleyip sık dokuyacaklarını ve en kısa sürede bu ismi kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*