“Yusuf Tokuş Hayırlı Olsun”

Usta Spor Yazarı Ahmet Kaya, Çorum Belediyespor’un yeni Teknik Direktörü Yusuf Tokuş hakkında görüşlerini ve temennilerini dile getirdi.

Yusuf Tokuş Çorum Belediyespor’a hayırlı olsun. Genç, kırmızı çizgileri olan idealist bir teknik adam. İsmini ilk paylaştığımda onu tanıyan bir çok futbolcu ve spor adamı telefonla arayarak isabetli bir isim olacağını belirtmişlerdi. Son olarak Sivas’tan yılların tecrübeli gazetecisi ve televizyon programcısı Abdullah Yiğit ağabeyim aradı ve çok donanımlı ve iyi bir hocayla anlaştığımızı söyledi. Bu benim için yeterli referanstır. Yusuf hocayla telefonla da olsa görüşme imkanım oldu. Son derece realist fikirlere sahip bir teknik adam. Umarım bunları Çorum Belediyespor’a yansıtma şansı bulur. Sağolsun iç ve dış transferde fikrimi sordu ve ben de kısmen de olsa düşüncelerimi aktardım.

Kısacası teknik direktör konusu artık kapandı ve bu saatten sonra herkes Yusuf Tokuş’a gereken desteği vermeli. Eğer kafasındaki isimleri de takıma kazandırabilirse, sağlam bir defans yapısına sahip ama ofansif bir futbol anlayışını benimseyen, daha da önemlisi tekmeye kafa uzatan agresif bir Çorum Belediyespor izleyeceğimizi tahmin ediyorum. Umarım her iki taraf için de hayırlı bir birliktelik olur.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*