Yusuf Tokuş Çorum’a Davet Edildi

Teknik Direktör arayışlarına bu hafta sonu son vermek isteyen yönetim geçen sene Gölcükspor’u çalıştıran Yusuf Tokuş’u Çorum’a davet etti.

Bugüne kadar bir çok Teknik Direktörle görüşen ancak uzlaşma sağlayamayan Çorum Belediyespor Yönetimi, geçen sezonu Gölcükspor’da geçiren 46 yaşındaki genç teknik adam Yusuf Tokuş‘u anlaşmak üzere Çorum’a davet etti. Tokuş’un yarın şehrimize gelerek yönetimle masaya oturacağı belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, bu vakte kadar bir çok teknik adamla görüşen Çorum Belediyespor‘da aday sayısı iyice azaltıldı. Adaylar arasında göreve en yakın isim ise Yusuf Tokuş’un olduğu öğrenildi. Görüşmek üzere Çorum’a davet edilen genç teknik adamın yarın Çorum’a gelerek yönetimle masaya oturacağı kaydedildi. Ayrıca Tokuş’un, Çorum Belediyespor’da çalışmaya sıcak baktığı bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan, Yusuf Tokuş’la anlaşılamaması durumunda alternatif isimlerin belirlendiği belirtildi. Yönetimin, Tokuş’la anlaşmaması durumunda bu isimlerden birisini Çorum’a davet edeceği öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*