Yozgat Maçı 18 Kişilik Kadromuz

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, bugün oynanacak olan Yozgatspor 1959 FK maçı için Yozgat’a 18 kişilik kadro götürdü. Tepecik maçı kadrosundan bir isim kadroya giremedi.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, Tepecikspor maçı kadrosunda bir değişiklik yaparak İzzet’in yerine Kıvanç’ı aldı. Tokuş ayrıca, lisans işlemleri tamamlanamayan M.Haktan ve Özkan’ı kadroya almazken, altyapıdan profesyonel olan genç futbolcular Yavuz Burak Aykaç ve Batuhan Demirel’de kadroya giremedi. Dün Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yapılan antrenman ile Yozgatspor maçı hazırlıklarını tamamlayan Kırmızı-Siyahlı takımımızda 18 kişilik kadroya şu isimler alındı; Sercan, Onur, Yakup, M. Zahit, T.Doğukan, Erhan, Abdullah, Akın, Selim, Mert, Emre, Kıvanç, Taner, Yasin, Doğancan, Salim, Enes, Abuzer.

Şimşekler, dün akşam saat 17.30’da Yozgat’a hareket etti ve Grand Ser Otel’de kampa girdi. Yozgatspor maçının ardından Teknik Direktör Yusuf Tokuş hafta sonu maç olmaması nedeniyle takıma pazar gününe kadar izin verdi. Takım Adliyespor maçının hazırlıklarına pazar akşamı başlayacak.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*