Yönetim Emre’yi de İstiyor

Yeni sezon önce transfer çalışmalarını sessiz sedasız sürdüren Çorum Belediyespor Yönetimi, daha önce takımda forma giyen Emre’yi de istiyor.

Geçen sezon takımımızda forma giyen futbolcular birer birer başka takımlara transfer olurken, Zeki Gül başkanlığındaki yönetim transfer çalışmalarını oldukça gizli yürütüyor. Önceki sezon takımımızda forma giyen stoper Uğur Bulut ve kanat oyuncusu Hakan Yağmurkaya’dan sonra orta saha oyuncusu Emre Yüksektepe‘nin de transfer listesinin üst sıralarında yer aldığı bilgisine ulaşıldı.

İstanbul temsilcisi Anadolu Üsküdar 1908 ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Uğur Bulut için kulübüyle görüşen ve olumlu yanıt alan Çorum Belediyespor Yönetiminin, Uğur’a teklif götüreceği belirtilirken, kulübüyle görüşüldüğünü doğrulayan Uğur Bulut tekrardan Çorum Belediyespor‘a dönmeyi istediğini söyledi. Yine önceki sezon takımımızda forma giyen ve attığı kritik gollerle dikkatleri üzerine çeken Hakan Yağmurkaya’nın Tire 1922 ile sözleşmesi sona ererken, tecrübeli kanat oyuncusunun Çorum’a dönmeye sıcak baktığı belirtildi.

Yönetim, Uğur ve Hakan’dan sonra daha önce takımımızda forma giyen orta saha oyuncusu Emre Yüksektepe’yide takıma katmaya çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Çorum’dan ayrıldıktan sonra geçen sezonu Tire 1922 Kulübün de geçiren futbolcuya teklif götürüldüğü öğrenildi. Emre, Çorum Belediyespor’da sezonu tamamlamasına rağmen 23 maça çıkıp 1 gol atarken, 7 sarı kart, 1’de kırmızı kart görmüştü.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*