Yetkin Özbey: ”Artık Sahamızda Kaybetmek İstemiyoruz”

Takımımızın Genel Kaptanı Yetkin Özbey, Kartalspor ve hafta içi oynanacak olan Altay maçlarıyla ilgili görüşlerini iletti. Özbey, sahamızda kaybetmek istemiyoruz dedi.

Yetkin Özbey, Kartal gibi önemli bir deplasmandan 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Şimdi de lige şampiyonluk parolasıyla çıkan Altay’ı sahamızda yenmek istediklerini dile getirdi. İki takımın da güçlü olduğunu belirten Özbey, sözlerine şöyle devam etti: ”Artık sahamızda kaybetmek istemiyoruz. Bu maçı da kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Hoca değişikliğinin rakip için avantaj olacağı gibi, hocanın takımı tanımadığı için de dezavantaj olarak da görülebilir. Ama, bizim için fark etmez, bizim hedefimiz kesinlikle sahadan 3 puanla ayrılmak olacak. Bunu yapacak güce de sahibiz” şeklinde konuştu.

Yarın oynanacak maçta taraftar desteğine ihtiyaçları olacaklarını söyleyen Özbey, maçın hafta içi olması seyirci bakımından etkili olacaktır biz taraftarlarımızın 90 dakika boyunca takımımıza destek vereceklerini umuyoruz şeklinde ifadelerde bulundu.

 

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*