“Yer yarılsaydı da içerisine girseydim”

Yeni Çorumspor’un deplasmanda Bucaspor’a 2-1 yenilmesine en çok Kulüp Başkanı Fatih Özcan üzüldü. Özcan, üzüntüsünü sosyal medyadan paylaştı.

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, maçtan sonra bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada karşılaşmayı izleyen Çorumlu genç taraftarlarla çekilen fotoğrafını kullanırken, “Bu güzel yüzlü kardeşlerimizi mutlu edemediğimiz için kahroldum. Keşke o statta yer yarılsaydı da ben içerisine girseydim” ifadelerini kullandı.

Başkan Fatih Özcan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “2-1 mağlubiyetimizle sonuçlanan Bucaspor maçında kalpleri Çorumspor aşkı ile çarpan bu güzel yüzlü kardeşlerimizi mutlu edemediğimiz için kahroldum! Keşke o statta yer yarılsaydı da ben içine girseydim. Üzülme başkanım diye beni teselli ettiklerinde içim parçalandı. Affedin çocuklar, sizin kadar atmıyor demek ki bizim kalplerimiz Çorumspor aşkıyla. Hepinizden özür diliyorum. Sizlere ulaşmak için çok uğraştım ancak ulaşamadım. Eğer bu paylaşımımı okuyorsanız bana ulaşın! Tüm masraflarınızı kulübümüz karşılayacaktır. Sizleri Çorum’da oynayacağımız bir maça şeref konuğum olarak davet ediyorum.”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*