Yeni Sezon Çalışmaları Başladı

Yeni Çorumspor’da yeni sezon çalışmaları başladı. Şampiyonluğun ardından dinlenmek üzere memleketine giden Bahri Kaya dün Çorum’a geldi.

Tecrübeli teknik adam Bahri Kaya, Başkan Fatih Özcan, Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın dün kulüp tesislerinde bir araya gelerek yeni sezon planlaması için ilk toplantıyı yaptılar. Bahri Kaya ile yapılan ilk görüşmede yeni sezon kadro yapılanması ve en önemlisi iç transferde gidecek ve kalacak futbolcuların belirlenmesi konusu oldu.

Kırmızı-Siyahlı takımda 24 kişilik futbolcu grubu yer alırken, büyük bir kısmının sözleşmesi gelecek sezon içinde devam ediyor. Bu futbolcular arasında yeni sezonda da düşünülen isimler ve yolların ayrılacağı isimler bu görüşmeler sonunda netlik kazanacak.

KOCAELİ MAÇININ PRİMLERİ YATTI
Öte yandan, Yeni Çorumspor yönetimi futbolculara söz verilen primlerin yatırılması için büyük bir çaba harcıyor. Başkan Fatih Özcan, Kocaelispor ile Play-Off yarı final rövanş maçında deplasmanda oynanan maç öncesi 20’şer bin lira prim açıklamıştı. Yönetim bu parayı dün futbolcuların hesabına yatırdı. Yeni Çorumspor yönetimi şimdi de 50’şer bin lira açıklanan şampiyonluk primi için çalışma yapıyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*