“Verimli bir kamp dönemi geçirdik”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya dün sabah sona eren 11 günlük Bolu kampı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kampın sona ermesinin ardından açıklamalarda bulunan Çorum FK Teknik Direktörü Bahri Kaya, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini ve lige hazır olduklarını belirtti. Tecrübeli teknik adam yaptığı değerlendirmede, “Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yaklaşık 11 gün süren Bolu kampımızı tamamlamış bulunuyoruz. Kamp süresince genelde çift antrenman programı uyguladık. Yaptığımız deneme hazırlık ve çift kalelerde ligin ilk maçı öncesi son taktiklerimizi uygulayıp, futbolcularımızın maç kondisyonlarını artırmaya çalıştık.

Her şey yolunda gitti. İstediğimiz ve planladığımız gibi çok güzel bir kamp oldu. Sadece Kerem Çağatay‘da küçük bir sakatlık problemi oldu. Bugün doktora gözükecek. Pazar günü maç haftasına giriyoruz. Umuyorum ki, ilk maçımızı oynayacağımız yeni stadyumumuzda 2-3 antrenman yaparak Manisa Futbol Kulübü ile oynayacağımız maçın hazırlıklarına başlayacağız” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*