UNİ-ÇOR’dan Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve Sancaktepe FK maçı ile birlikte tribündeki yerini alması beklenen UNİ-ÇOR taraftar grubu kritik maç öncesi Çorum Futbol Kulübü antrenmanını ziyaret ederek takıma destek verdi.

Sancaktepe maçının hazırlıklarını dün Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yaptığı antrenman ile sürdüren Kırmızı-Siyahlıların son bölümde yaptığı çift kale maçı UNİ-ÇOR taraftar grubu da izledi. Çift kale maç boyunca tezahüratlarla yönetime, teknik heyete ve futbolculara destek veren taraftar grubu maç sonunda ise Teknik Direktör Bahri Kaya’ya çiçek, futbolculara ise baklava ikram ettiler.

Taraftar grubu adına söz alan Taha Sinanoğlu, yeni kurulan bir taraftar grubu olduklarını ve Çorum Futbol Kulübü’ne destek vermek için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Kırmızı-Siyah renklerin kendileri için bir aşk olduğunu ifade eden Sinanoğlu, “Sancaktepe maçı ile birlikte tribündeki yerimizi alıp avazımız çıktığı kadar tezahüratlarla takımımızın yanında olacağız” dedi.

Sinanoğlu’nun bu sözlerine karşılık Teknik patron Bahri Kaya ise bilinçli taraftara bu süreçte çok ihtiyaç duyduklarını ve birlikte hedeflenen başarıya ulaşacaklarını ifade etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*