“Umutlarımızı ikinci devreye taşıdık”

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Fatih Özcan, Kahramanmaraşspor maçı sonrası sosyal medya hesabından ilk yarının değerlendirmesini yaptı.

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan‘ın “Tebrikler çocuklar” başlığı ile yaptığı açıklaması şöyle:

“Acısıyla, tatlısıyla 2020-2021 sezonunu ilk devresini deplasmanda alınan bu çok değerli galibiyetle tamamladık. Kıvanç Kaya’nın ağır sakatlığının bizlerde yaratmış olduğu üzüntünün haricinde, çok şükür ciddi bir sakatlığımız olmadı.  Bu süreçte tüm insanlığın başına bela olan Covid-19 salgınından takımımız da en ağır şekilde etkilendi. Neredeyse takımımızda yer alan tüm futbolcularımız bu hastalığa yakalandı. Buna rağmen futbolcularımız ellerinden gelen mücadeleyi sergiledi.

Bazen sevindik, bazen üzüldük, sinirlendiğimiz hatta kalp kırdığımız bile oldu. Ama her şeye rağmen bunca sıkıntıların içerisinde umutlarımızı ikinci devreye taşımayı başardık. Şimdi hiç dinlenme şansımız olmadan ikinci devreye hazırlanmamız ve adımlarımızı artık daha sağlam atmamız gerekmektedir. Yapmış olduğumuz ve yapacağımız takviyelerle de inşallah ikinci devrenin en istikrarlı takımları arasındaki yerimizi alıp, hedefimize hızla ilerleyeceğiz.

Bu düşüncelerle teknik ekibimize, futbolcu kardeşlerime ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. sezon içinde akıttığımız terin, sezon sonunda sevinç gözyaşlarına dönüşmesi dileğiyle.”

1 Yorum

  1. Selam hepinizi cani gönülden teprik ediyorum bugünkü macdan cok ümütliydim insallah manisayida devirerek yolumuza devam ederiz

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*