Tribün Liderlerinden Futbolculara Jest

Tribün Liderleri Takıma Tatlı İkramında Bulundu

Çorum Belediyespor, Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderleri ve Eski Tayfa tribün liderleri bugün antrenmandan sonra takıma tatlı ikramında bulundular.

Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderlerinden Şevket Yumutkan ile Eski Tayfa Tribün liderleri Hasan Gözübüyüklü, Soner Demirci ve Serdar Koçak Van Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi futbolculara moral ziyaretinde bulundular. Antrenman sonunda futbolculara ve teknik heyete tatlı ikramında bulunan tribün liderleri, “Hafta sonu oynayacağımız Van maçında tüm taraftarlarımızı tribünlerde görmek istiyoruz. Takımın bu maçtan 3 puanla ayrılması için tribün desteğinin şart olduğuna inanıyoruz. Unutmayalım ki, sezon sonuna kadar bu kadro ile yola devam edeceğiz. Bu nedenle de her futbolcu bizler için çok değerli. Şehrini ve takımını seven herkesi tribünde görmek ve sonuç ne olursa olsun son düdüğe kadar takımlarını desteklemelerini istiyoruz. Bu konuda Çorumlulara inancımız tamdır. Zaten taraftar olmak bunu gerektirir” ifadelerini kullandılar.

Genel Kaptan Yetkin Özbey ise, tribün liderlerine teşekkür etti. Van maçında tribün desteğinin şart olduğunu belirten Özbey, “Van’da oynadığımız maçta tribünlerde büyük coşku vardı. Bizde aynı coşkunun burada yaşanmasını istiyoruz. Bu nedenle de tüm Çorumluları tribünlerde destek vermeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*