Tribün Liderleri Takıma Sahip Çıktı!

Tribün liderleri zor günler geçiren Çorum Belediyespor’a sahip çıktı. Bir grup taraftar bugün oynanan hazırlık maçında stada giderek futbolculara destek verdi.

Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderleri Hüseyin Nalcı ve Şevket Yumutkan ile Eski Tayfa Tribün liderleri Hasan Gözübüyüklü, Soner Demirci ve Serdar Koçak, Tekirdağspor maçı öncesi tüm halkı maça davet ettiler.

Takımın ikinci yarı aldığı sonuçlara her Çorumlu gibi çok üzüldüklerini belirten tribün liderleri, “Şartlar ne olursa olsun bizler takımımıza destek olmak zorundayız. Elbette ikinci yarı alınan kötü sonuçlar bizleri de üzmüştür. Ancak daha oynanacak çok maç var. Biz bu takıma sonuna kadar güveniyoruz. Şimdi kendi evimizde oynayacağımız Tekirdağ maçı var. Takımımızın bu maçtan 3 puan alması için tribün desteğinin şart olduğunu düşünüyoruz. Unutmayalım ki, sezon sonuna kadar bu kadro ile yola devam edeceğiz. Bu nedenle takımdaki her futbolcu bizim için değerlidir. Şimdi köstek değil, destek zamanı. Bu nedenle şehri ve takımını seven herkesi tribünde görmek istiyoruz. Maçın sonucu ne olursa olsun son düdüğe kadar desteklemeliyiz. Bu konuda Çorumlulara olan inancımız tam. Zaten taraftar olmakta bunu gerektirir” şeklinde konuştular.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*