Transferler Haftaya Kaldı!

Yusuf Tokuş ile birlikte transfer listesini şekillendiren komite, çoğu futbolcunun düşünmek için süre istemesi üzerine transferde hız kesti.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyespor Transfer Komitesi, hafta başına kadar çalışmalarında hız kesti. Teknik Direktör Yusuf Tokuş ile birlikte transfer listesi üzerinde yoğunlaşan komite öncelik sırasına göre transfer edeceği futbolcuları belirledi. Belirlenen bu futbolcularla ön görüşme yapılırken, çoğunun düşünmek için süre istemesi üzerine beklemeye geçildi.

Yeni sezona güçlü bir kadro oluşturmak üzere yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Transfer Komite Üyesi Sinan Özdilli, “Hocamızla birlikte oturup ve transfer listesindeki futbolcular üzerinde bir çalışma yaptık. Bazı futbolcuları çıkartarak listeye son şeklini verdik. Listede bulunan bazı futbolcuları kiralık olarak düşünüyoruz. Görüştüklerimizin çoğu bizden süre istedi. Bizde transfer çalışmalarına hafta başına kadar ara verdik. Sanırım önümüzdeki hafta hareketli geçecek” şeklinde konuştu.

Transfer Komitesi bugüne kadar iç transferde kaleci Sercan, Abdullah, Akın, Yakup, Salim ve Doğukan’la, dış transferde ise Tire 1922’den Emre Yüksektepe, Ankara Demir’den genç golcü Muhammed Enes Yılmaz ve geçen sezonu 24 Erzincanspor’da kiralık olarak geçiren Yasin Dülger’le anlaştı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*