Transferler 2. Kamp Döneminde Yapılacak

Çorum Belediyespor bugün Tarsus İdman Yurdu ile oynayacağı hazırlık maçının ardından kampın ilk etabını tamamlamış olacak. Daha sonra 2 gün izin yapacak olan takım tekrar Antalya’da toplanacak.

Takımımızın Teknik Direktörü Gürses Kılıç, kampın ilk bölümünde duruma göre eksiklikler üzerinde çalışıp belirlediği mevkilere futbolcu transferi yapılacak.

İlk hazırlık maçımızda Sivas Belediyespor’dan  3 yan top golü yenmesi transferin şart olduğunu gösterdi. Takımımız bugün Tarsus İdman Yurdu ile bir hazırlık maçı daha yapacak. Teknik heyet bu maçtan sonra performansa göre değerlendirip transfer konusunda ki mevkilerin kararını verecek.

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, Teknik Direktör Gürses Kılıç’ın takımı daha iyi tanıması ve eksik yerleri belirlemesi için böyle bir karar aldıklarını ve hazırlık maçından sonra transferlere karar vereceklerini söyledi. 2. kamp döneminde transferleri bitirip lige hazır girmeyi istediklerini belirtti.

Takımımız şuanda 3 kaleci, 17 futbolcu olmak üzere 20 sporcu ile kampı sürdürüyor. Sezonun ilk yarısının bitimine az bir süre kala önce Erkut Başkaya daha sonra Tevfik Doğukan Pala ve Kamp’da Taha Bartu Bulut ile yollar ayrılmıştı. Ayrıca ağır bir sakatlık geçiren ve sezonu kapatan Abdullah Karmil’de Antalya kampında yer almıyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*