Transferde Sıcak Saatler Başlıyor!

Çorum Belediyespor’da transfer hareketliliği tekrar başlıyor. Prensipte anlaşılan futbolcular bugünden itibaren Çorum’a davet edilecek.

Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapan Kırmızı-Siyahlı yönetim bu doğrultuda önemli futbolcuları takıma katmaya devam ediyor. Teknik Direktör Yusuf Tokuş‘un dün akşam saatlerinde memleketi Sivas’tan Çorum’a gelmesiyle birlikte prensipte anlaşılan futbolcularla sözleşmelerin peş peşe imzalanması bekleniyor. Transfer Komitesi Üyesi Sinan Özdilli, daha önce görüştükleri ve büyük oranda prensipte anlaştıkları futbolcuları Çorum’a davet ettiklerini belirtti. Özdilli, bugünden itibaren transferde hareketli saatlerin başladığını söyledi.

Bugüne kadar iç transferde Akın Karaaslan, Salim Uzun, Tevfik Doğukan Pala, Abdullah Karmil, Sercan Çobanoğlu ve Yakup Kayış ile tekrar anlaşan yönetim dış transferde ise, Ankara Demirspor’dan genç golcü Muhammed Enes Yılmaz, Tire 1922’den önlibero Emre Yüksektepe, 24 Erzincanspor’dan kanat oyuncusu Yasin Dülger ve son olarak Halide Edip Adıvarspor’dan sol açık Taner Gürsoy ile anlaşma sağlamıştı. Eksik bölgelere yapılacak olan takviyeler hakkında bugün Teknik Direktör Yusuf Tokuş ile tekrar bir görüşme yapacak olan Çorum Belediyespor Yönetimi, Tokuş’un vereceği rapor doğrultusunda transfere hız verecek.

Öte yandan, Türkiye Futbol Federasyonu‘nun bugün yapacağı toplantının ardından kontenjan uygulaması ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*