Transferde Ses Yok!

Çorum Belediyespor, bugün yapacağı çalışma ile Antalya kampını tamamlayıp, Pazar günü şehre dönecek. Takımımız çalışmalarını Çorum’da ki tesislerde sürdürecek.

Takımımız Antalya kampı ikinci etabını bugün ki idmanla tamamlayıp Çorum’a dönecek. Yapılan açıklamalara göre hafta sonuna kadar transferler tamamlanıp tam kadro halinde şehre dönülecekti. Yönetimden henüz bir transfer haberi yok.

Çorum Belediyespor ilk yarının sona ermesiyle 3 futbolcu ile yollarını ayırdı. Kanat oyuncusu Aykut Başkaya, stoper Taha Bartu Bulut ve sol bek Tevfik Doğukan Pala ile yollar ayrılmıştı. Ağır bir sakatlık geçirip sezonu kapatan Abdullah Karmil ile birlikte gönderilen 3 futbolcunun yerine takıma en az 4 futbolcu almayı planlıyan Yönetim henüz 2 transfer gerçekleştirebildi. Geçtiğimiz hafta eski futbolcumuz stoper Akın Karaaslan tekrar takıma katılmıştı. Bu hafta da Kırklarelispor‘un tecrübeli stoperi Ahmet Şahbaz sezon sonuna kadar kiralık olarak transfer edildi. Hafta sonu Çorum’a dönecek olan Çorum Belediyespor‘da transfer sessizliği devam ediyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*