Transfer Harekatı Başladı!

Çorum FK, 11 Ağustos’ta başlayacağı yeni sezon çalışmaları öncesi kadroyu büyük oranda kurmak istiyor ve transfer çalışmalarına hız verdi.

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Fatih Özcan, dış transferde daha önce prensip anlaşmasına vardıkları iki kanat oyuncusu ile bu hafta içinde resmi imzayı atmayı amaçladıklarını söylerken, bir forvet ve iki kanat oyuncusu ile bu hafta içinde anlaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Önümüzdeki hafta içinde ise bir stoper ve bir orta saha transferini sonuçlandırmayı hedeflediklerini belirten Başkan Özcan, kaleci konusunda ise rakamların çok yüksek olması nedeni ile bekleyeceklerini söyledi. Başkan Fatih Özcan, bir stoper ve bir orta saha konusunda ise acele etmeyeceklerini üst liglerden gelecek istedikleri isimlerin durumunu bekleyeceklerini söyledi.

ACELECİ OLMAYACAĞIZ
Takımın 11 Ağustos’ta toplanıp 12 Ağustos’tan itibaren yeni sezon hazırlıklarının ilk etabına Çorum’da başlayacağını hatırlatan Başkan Özcan, takım toplanana kadar kadroyu büyük oranda oluşturacaklarını eksik bölgeler için ise fazla aceleci olmayacaklarını açıkladı.

BÜTÇE ARTIRILDI
Öte yandan, transfer görüşmelerinde yaşanan gelişmeler üzerine bütçeyi artırmak zorunda kaldıklarını söyleyen Özcan, görüştükleri futbolcuların yüksek rakamları nedeni ile yönetim olarak yaptıkları değerlendirme sonucunda bütçeyi artırdıklarını belirtti. İç transferde anlaştıkları tecrübeli isimlerin ücretlerinde de bu oranda artırıma gideceklerini ve takım içi dengeyi koruyacaklarını da sözlerine ekledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*