Tokuş’la ‘Şimdilik’ Devam

Takımımızda Başkan Ömer Balaban, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyetin dün maçın ardından tesislerde bir araya gelerek yaptıkları görüşme sonunda kan değişimine şimdilik gerek görülmedi ve Yusuf Tokuş ile yola devam kararı alındı.

Takımımızda ligin ikinci yarısında alınan başarısız sonuçların ardından dün oynanan Aydınspor karşısında kaybedilen iki puan ve oynanan kötü futbol kan değişimini gündeme getirmişti. Teknik Direktör Yusuf Tokuş’un dün tesislerde yöneticilerle bir araya geldiği öğrenildi.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Ömer Balaban, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet maç sonunda toplantı düzenleyerek durum değerlendirmesi yaptılar. Bu görüşmede kan değişiminin görüşüldüğü ancak buna gerek görülmediği bilgisine ulaşıldı. Yönetimde kan değişimi taleplerine karşın şimdilik buna gerek görülmediği ve Teknik Direktör Yusuf Tokuş’la yola devam kararı alındığı öğrenildi. Görüşmenin ardından yönetim ve teknik heyet takımı toparlamak için hafta boyunca yapılacaklarla ilgili görüşme halinde olacakları ve ona göre de bir yol haritası belirleneceği söylendi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*