Tokuş: “Ücret istikrarını sürdüreceğiz”

Yusuf Tokuş, geçen sezon Gölcükspor’da birlikte çalıştığı Sami İzcican ve Berke Bıyık ile ilgilendiklerini ve görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Teknik patron Yusuf Tokuş, yönetimle birlikte kadro yapılanması için çalışmalara başladıklarını ve bayrama kadar lig kadrosunun büyük oranda şekilleneceğini söyledi. İç transferde kalacak ve gidecek isimlerin tespit edilmesinin ardından dış transferde temaslara başladıklarını belirten Tokuş, “İstikrar her alanda önemli ve benim için en önemlisi kadro içindeki futbolcuların alacakları ücret istikrarı. Futbolcuların arasında ücret uçurumu olması halinde takım bütünlüğünü sağlamak çok zor. Biz hem kulüp bünyesini bozmayacak hemde kişilik ve karakter olarak birlikte hareket edeceğimiz isimleri kadromuza katmak istiyoruz. Bunun içinde gerek yönetim kurulumuz gerekse ben detaylı araştırma yaparak en uygun isimleri kadromuza katmak için çalışıyoruz” diye konuştu.

BERKE VE SAMİ İLE GÖRÜŞÜYORUZ
Teknik Direktör Yusuf Tokuş, dış transferde hücum hattı için geçen sezon Gölcükspor’da birlikte çalıştığı Sami İzican ve Berke Bıyık ile görüşmelerinin sürdüğünü söyledi. Tokuş, Berke Bıyık’ın Fatih Karagümrükspor’dan kiralık olarak Gölcükspor’a geldiğini ve kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini Sami İzcican’ın ise sözleşmesinin sona erdiğini söyledi. Tokuş iki futbolcu ile görüşmelerin devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde iki futbolcunun Çorum’a geleceğini söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*