Tokuş: “Tribünleri Dolu Görmek İstiyoruz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, yarın grup lideri UTAŞ Uşakspor maçını kazanmaktan başka düşünceleri olmadığı söyledi. Tokuş, bu önemli maçta taraftarları tribünlere davet etti.

Uşak maçının puan farkının kapanması açısından önemine dikkat çeken Tokuş, “Yarın nasipse grup lideri Uşakspor’u konuk edeceğiz. Bu maç puan farkının kapanması ve açılmaması için bizim adımıza bir fırsattır. Biz kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu maçı kazanmak istiyoruz. Bu sayede aradaki puan farkı 1’e inecek. Bizler ve futbolcularımız bunun bilincindeyiz. Tüm çalışmalarımızı da bunun üzerine yapıyoruz. Yarın oynayacağımız maçı kazanmak adına futbolcularımızın sahada elinden geleni yapacağına inanıyoruz ve onlara güveniyoruz. İnşallah istediğimiz olur, bizim için 3 puanın çok önemi var. Gruptaki rakiplerimizin de maçları aynı zorluk derecesinde. Biz bu hafta başka bir takımı da konuk edebilirdik. Uşak’ın yenilmesini bekler olurduk” diye konuştu.

Bu maçta seyircinin desteğine çok ihtiyaçları olduğunu belirten  teknik patron Yusuf Tokuş, “Onların da desteğiyle sahadan 3 puanla ayrılan taraf olacağımıza inanıyoruz. Her zaman dediğimiz gibi biz genç bir takımız. Seyircimiz bizi sabırla desteklesin yeter. Bu maçta şehrini ve bizleri seven herkesi tribünde görmek istiyoruz” şekilde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*