Tokuş: “Tek düşüncemiz kazanmak”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, hafta sonu oynayacakları Adliyespor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi. Tokuş, maçı kazanmak için tribün desteğinin şart olduğunu belirtti.

Adliyespor’un lige kendi sahasında aldığı mağlubiyetle başlamasına dikkat çeken Tokuş, rakibin bu maçta puan kaybı yaşamamak adına mücadele edeceğini söyledi. Kendilerinin her maça çok iyi hazırlandıklarına işaret eden Tokuş, “Pazar günü kendi sahamızda ilk kez seyircimiz karşısına çıkacağız. İyi başladığımız lige kendi sahamızda oynayacağımız bu maçla kayıpsız devam etmek istiyoruz. Adliyespor lige kendi sahasında aldığı mağlubiyetle başladı. Bizimle oynayacağı maçta tekrar puan kaybı yaşamak istemeyecektir. Ancak biz de kazanmak başka bir düşünceyle sahaya çıkmayacağız. Zor geçeceğine inandığımız bu maçta kazanmamamız için de hiçbir neden yok. İnşallah bu maçtan da 3 puanla ayrılıp yolumuza en güzel şekilde devam edeceğiz” diye konuştu.

Tokuş ayrıca, tüm taraftarları da bu maçta tribünde görmek istediklerini ifade ederek, “Kalbi Çorum sevgisiyle atan herkesi bu maçta tribünde görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*