Tokuş: “Oyundan memnunum”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Niğde maçında takımın ortaya koyduğu futbolun genelinden memnun olduğunu söyledi.

Niğde maçının ilk hazırlık maçı olmasına rağmen özellikle ilk 30 dakikalık bölümde üstün olan taraf olduklarını dile getiren Tokuş, “Niğde maçı bizim ilk hazırlık maçımızdı. Bu maçta takımdaki bazı eksiklikleri görmemiz açısından önemliydi. Bu maçta oyun olarak belirli bölümlerde çok güzel hareketler oldu. Maçın başında özellikle de ilk 30 dakikalık bölümde istediğim performansı elde ettik. İlk yarıda sahaya çıkardığımız 11’de bazen düşüşler oldu. İkinci yarıdaki takımımız ise daha iyi mücadele etti ve rakibe neredeyse hiç pozisyon vermedi. Buna karşılık kendi girdiğimiz net gol pozisyonlarımız vardı.

Futbolda her zaman şu var, hazırlık maçı ya da lig maçı fark etmiyor. Önemli olan girdiğiniz pozisyonları gole çevirebilmek. Biz de bundan sonra oynayacağımız maçlarda eksikliklerimizi görüp lige en iyi şekilde girmek istiyoruz. Pazar günü yine 2. Lig takımlarından İnegölspor ile oynayacağız. Bu maçta takımın daha derli toplu olacağını düşünüyorum. Tek amacımız lige en iyi şekilde girebilmek, bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*