Tokuş: “İki maçı da kazanmak istiyoruz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, “İstanbul deplasmanından 3 puanla dönmek güzel, ancak biz sadece 1 maç kazandık. Önemli olan bunun devamını getirebilmek” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Yusuf Tokuş, ligin ilk maçından galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi. İstanbul’da oynadıkları maçta futbolcularını ortaya koydukları hırslı ve kazanma arzusu üst düzeyde performanstan dolayı kutladığını dile getiren Tokuş, “İstanbul deplasmanında oynadığımız ilk maçtan 3 puanla ayrılmamız bizim için sevindirici. Ancak sadece 1 maçta istediğimizi aldık. Önemli olan bunun devamını getirebilmek ve biz de bunun için çalışacağız.  Sezona başladığımız günden beri lige iyi hazırlandık. Futbolcularımıza da ligin önemini anlattık. Onlarda sahada gerek hırsları, gerekse de kazanma arzularıyla ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.

Şimdi önümüzde öncelikli olarak Yozgat’ta oynayacağımız kupa ve ardından bayram sonu kendi sahamızda oynayacağımız Adliye maçları var. Biz kupada da gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Ancak önceliğimiz elbette lig. Biz bu iki maçı da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Deplasmanda kazandığımız bu 3 puanın anlamını artırmak için bu maçları da kazanmamız gerekiyor. Bunlar maçlık periyotlardır ve biz tüm futbolcularımızdan en üst düzeyde yararlanmak istiyoruz. İnşallah her iki maçı da kazasız belasız geçeriz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*