Tokuş: “En iyisini yapmaya çalışıyoruz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, transferde acele etmeyeceklerini ve en doğru isimleri takıma katmaya çalıştıklarını söyledi.

Çorum Belediyespor teknik patronu Yusuf Tokuş, transferde acele etmeyeceklerini hem ekonomik olarak zarara uğramamak hemde doğru isimleri kadrolarına katmak için ince eleyip sık dokuyacaklarını belirtti. Tokuş, dört gün Çorum’da kalarak yönetimle yaptıkları görüşmelerle transfer politikalarını netleştirdiklerini ve Sivas’a döndüğünü söyledi. Genç teknik adam, telefonla yönetimle ve futbolcularla görüşmelerin devam ettiğini ancak kesinlikle imza attırmak için acele etmeyeceklerini ifade etti.

Başarının sadece yüksek rakamlar verilerek futbolcu almaktan geçmediğinin açıkça ortada olduğunu belirten teknik patron Yusuf Tokuş, “Biz öncelikle kulübün ekonomik bütçesine uygun sonrada yapısına uygun isimleri kadromuza katmak istiyoruz. Henüz çalışmalara başlamak için önümüzde yaklaşık bir aylık bir süre var. Şu anda fiyatlar havada uçuşuyor ve bunların makul düzeylere inmesini bekliyoruz. Görüşülen ve büyük oranda anlaşılan isimler var ancak imza atılmadan açıklamak yanlış olur. Başarı için olmazsa olmaz en önemli etken takım ruhunu oluşturmaktan geçiyor. Ben inanıyorum ki kısa sürede yönetimdeki arkadaşlarla çok iyi bir takım birlikteliği sağladık. Bu birlikteliğe futbolcularımızı da kattığımız takdirde başarı kaçınılmaz olacaktır.

İlk dönem çalışmalarına kadar yapabileceğimiz kadar transferler yapacağız. Daha sonraki günlerde ise üst liglerden düşecek genç ve gelecek vadeden isimleri kadromuza katarak istediğimiz takımı oluşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çorum Belediyespor camiası şundan emin olsun en iyisini en ucuza yapmak için çalışıyoruz ve lig başladığında tüm taraftarlarımız görecektir” dedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*