“Tekrar Çorum FK formasını giymeyi sabırsızlıkla bekliyorum”

Çorum Futbol Kulübü’nün tecrübeli kaptanı Umut Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “gelecek sezon o kupayı hep beraber ellerimizle kaldırmak için çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Sezon başında Manisa FK’dan transfer edilen ve yeni sezonda takım kaptanlığı görevine getirilen Umut Kaya, sezon boyunca gösterdiği performansla camianın büyük beğenisini kazanmıştı. Ligin son haftalarında sakatlığı nedeni ile forma giyemeyen kaptan Umut Kaya ligin sona ermesinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda camiaya mesaj verdi.

Umut Kaya paylaşımında şunları söyledi: “Sevgili Çorum FK sevdalıları. Maalesef sezonu istediğimiz yerde bitiremedik. Sezona kötü başladık, sonradan toparladık fakat son haftalarda istediğimiz sonuçları alamayınca hedefimizden uzaklaştık. Çok soran olduğu için son haftalarda ufak bir sakatlığımdan dolayı oynayamadım. Seneye yarım kalan hayalimizi hedefimize hep beraber ulaşmak için çabalayacağız. Çorum şehrine Çorum FK kulübüne yakışan o kupayı hep beraber ellerimizle kaldırmak için çalışmalara devam edeceğiz. Tekrar Çorum FK formasını giymeyi sabırsızlıkla bekliyorum olacağım” dedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*