Teknik Heyet Cezadan Muaf!

Geçtiğimiz hafta sonu sahasında Kocaelispor’a 3-2 yenilerek taraftarın ve yönetimin sabrını taşıran takımımızın futbolcularına Onursal Başkan Muzaffer Külcü’nün sert uyarıları sonrası 2’şer bin lira ceza kesildi.

Bu sezon sahamızda ilk defa Kocaelispor’a yenilen takımımız, kazandığı maçlarda prim alıyordu. Yönetim kazandığı maçlarda prim alan futbolcularımıza geçtiğimiz hafta sonu evinde mağlubiyet alınca verdiği prim kadar ceza kesti. Yenilginin ardından Çorum Belediye Başkanı ve Çorum Belediyespor Onursal Başkanı Muzaffer Külcü sosyal medya platformundan sert bir şekilde açıklamalarda bulunmuştu. Özellikle futbolculara sert sözlerle uyarıda bulunan Külcü cezanında sinyalini yakmıştı.

TEKNİK HEYET MUAF

Futbolculara verilen 2’şer bin lira ceza teknik heyeti kapsamadı. Sadece futbolculara ceza veren yönetim bu cezadan teknik heyeti muaf tuttuğu bilgisi alındı. Takım galip geldiğinde futbolcularla birlikte prim alan teknik heyetin bu cezadan muaf tutulması Çorum halkı tarafından adaletsizlik olarak dillendirildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*