Teknik Direktör Kampa Yetişecek

Dün gece itibariyle Tahir Çopur’la anlaşma sağlamayan Çorum Belediyespor yeni teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Bir çok teknik adamın isminin olduğu listede titiz bir çalışma yapılıyor.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül’ün yaptığı açıklamalara göre önerilen isimleri kendisi ve diğer yöneticiler tarafından titizlikle kontrol edilip daha sonra sonuç değerlendirmesi yaptıklarını söyledi. Gül, Teknik adamda en çok aradıkları özelliğin bu ligi tanıması, takımının motivasyonunu en üst seviyeye çıkartması ve maç esnasında oyunu okuyan doğru hamleler yapan bir isim olduğunu belirtti.

Başkan Zeki Gül şu açıklamalarda bulundu: “Hata yapmamak ve sezonun ikinci yarısında bizi hedefe ulaştıracak bir teknik adamla anlaşmak istiyoruz ve hata yapmak istemiyoruz. Bunun içinde titiz çalışmalarımız devam ediyor. Bu hafta içinde Teknik Direktör sorununu çözerek kampa takımın başında gitmesini sağlayacağız. Takımın olumsuz etkilenmemesi için gerekli tüm çalışmaları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Taraftarlarımız rahat olsunlar biz şampiyonluk hedefinden sapmadık ligin ikinci yarısında takım olmayı başarıp kendimiz gibi oynadığımız takdirde sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza inancımız tam. Onlarda inançlarını kaybetmesinler devre arasını en güzel şekilde değerlendirerek ikinci yarıda kendilerini hedefe ulaştıracak puanları toplayacağız bundan kimsenin kuşkusu olmasın.” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*