Taşdemir: “Hiçbir şeyi doğru yapamadık”

Deplasmanda Gümüşhanespor’a 1-0 yenilerek şehre puansız dönen Çorum Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör İsmet Taşdemir, maç öncesi planladıkları oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

Maç öncesi çok fazla eksiklerinin olduğunun altını çizen İsmet Taşdemir, galibiyet parolası ile çıktıkları Gümüşhanespor maçından mağlup ayrıldıkları için üzgün olduklarını da ifade etti.

Küme düşen ve play-offa oynayan takımların kaderini etkilememek adına Gümüşhanespor maçına tam konsantre olduklarını da vurgulayan Taşdemir, “Hiçbir takımın kaderi ile oynamama ve aynı zamanda ligi bitirebildiğimiz en yüksek puanla bitirmek adına galibiyet parolası ile başladık. Maalesef maçta hiçbir istediğimizi yapamadık. Maç öncesi planladığımız hiçbir şey tutmadı. Ne girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendirebildik, ne de takım savunmasını doğru yapabildik. Yediğimiz bir golle de mağlup olduk. Ligin sonu yaklaştıkça oyuncuları maçlara konsantre etmek zorlaşıyor.

Önümüzde play-off kaderini belirleyecek bir Sarıyer maçı var. Bu maça da en iyi şekilde konsantre olup çıkacağız. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Hak edenin 3 puan alacağı bir maç olur” dedi.

Sakatlıklar hakkında da bilgi veren İsmet Taşdemir, Ertuğrul ve Tarık’ın yanı sıra Hüseyin Bak’ın da Sarıyer maçının kadrosunda olmayacağını açıklarken, Eren, Umut, Salih Zafer ve Mikail’in ise durumlarının hafta içi yapılacak tetkikler sonunda netleşeceğini belirtti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*