Taraftarın Sabrı Taştı!

Bugün alınan mağlubiyet sonrası Çorum taraftarının sabrı kalmadı. Her yenilgiden sonra vaat duymaktan sıkılan taraftar artık radikal adımlar atılmasını istiyor.

Çorum Belediyespor deplasmanda grubun güçsüz takımlarından Erzin Belediyespor‘a yenilince taraftarında artık sabrı kalmadı. Her hafta maça davet edilip ancak bir hafta sonra takımın deplasmanda maç kaybetmesi canları sıkmaya başladı.

Taraftar Yönetimden Memnun Değil!

Sezon başında şampiyonluk için pahalı bir kadro kuran Çorum Belediyespor‘da işler istenildiği gibi gitmiyor. Taraftar, Yönetimin takımı iyi idare edemediğini ve artık istifa etmesi gerektiğini düşünüyor. Özellikle sosyal medya üzerinden yönetime ve teknik heyete büyük tepkiler devam ediyor.  Bu tepkilerden futbolcularda nasibini aldı. Hafta içi Cizrespor’u 2-0 yenmesine rağmen, futbolcuların maçın ikinci yarısında 10 kişi kalmış takıma karşı ruhsuz oynadığını düşünen taraftarlar artık  takımın kendisine çeki düzen vermesini istiyor.

Gürses Hoca’da Çare Olmadı!

Sezona Serdar Bozkurt, yönetiminde başlayan Çorum Belediyespor’da işler iyi gitmeyince ligin ilk yarısının bitimiyle yollar ayrılmıştı. Kamp dönemine girilmeden Gürses Kılıç ile anlaşan yönetim başarının geleceğini ve takımın düzeleceği sözünü vermişti. Ancak istenilen başarı henüz bir türlü gelmiş değil.

Gürses Kılıç, takımın başında çıktığı 7 maçta, 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2’de yenilgi alarak sezona iyi bir başlangıç yapamadı. Özellikle deplasmanda oynanan 4 maçta sadece 2 puan alınması ligde şampiyonluk yolunda büyük kopmalara yol açtı. Lig başlamadan önce kamp döneminde şampiyonluk demecleri veren Gürses hoca, geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısında: “Çorum Belediyespor play-off hedefine ulaşacaktır” sözleriyle takımın şampiyon olamayacağı mesajını kendisi vermiş oldu!

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*