Taraftar Orjinal Forma İstiyor!

Çorum Belediyespor Taraftarı senelerdir forma sıkıntısı çekiyor. Yeni sezon öncesi taraftara özel orjinal forma satışı yapılması isteniyor.

Kulübümüz yeni sezon öncesi Adidas ile anlaşırken, taraftar da kendisine özel orjinal forma satışı yapılmasını istiyor. Bir çok kişi forma bulamadığı için tepki gösterirken, 3. Lig’de şehrimizi temsil eden takımımızın orjinal taraftar forma satışının yapılmaması yadırganıyor. Şehrimizde, üç büyükler olarak nitelendirilen İstanbul takımlarının orjinal forma satışları yapılırken, profesyonel futbol takımı olarak tek temsilcimiz olan Kırmızı-Siyahlı takımımızın formasının olmaması ayrıca dikkat çekiyor.

Taraftar olarak yönetimden isteğimiz, kulüp aracılığıyla taraftara özel orjinal formalar basılması ve yine kulüp tarafından anlaşılan bir mağazada veya kendisine ait bir mekanda bu formaların satışa sunulması. Ayrıca, bu forma satışıyla ilgili de özel bir kampanya ve tanıtım yapılarak tüm Çorumlu hemşerilerimize duyurulup artık bu şehrin takımının formasının giyilmesi bilinci aşılanmalıdır.

3 Yorum

    • Yakında taraftar için tüm ürünlerimizin satılacağı bir mağaza açılacak. İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanı da olacak.

      • Sa ankara dan yazıyorum yaklaşık 470 bin çorumlunun oldugu ilimizde bir forma satış yeri olmalı… Forma alıcam hiç Bi yerden bulamıyotum

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*