Takımımıza Balık Keyfi

Takımımız, Karaoğlan Balık Restaurant’ta balık keyfi yaptı. Restaurant sahibi Mehmet Odabaş, Çorum Belediyespor futbolcularına ve yönetime moral yemeği verdi. 

Mehmet Odabaş, hafta sonu oynanacak olan Kızılcabölükspor maçı öncesi takımımıza moral yemeği düzenledi. Yemeğe Çorlu Kaymakamı hemşerimiz Levent Kılıç, Kulüp Başkanımız Zeki Gül ve çok sayıda yönetici katıldı. Ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer’de yemekte hazır bulundu.

corum-belediyespor-balik2

Yemekte bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Zeki Gül, nazik davetinden dolayı Mehmet Odabaş’a teşekkür etti. Kızılcabölükspor’la oynanacak maçı kazanacaklarını dile getiren Gül, sözlerine şöyle devam etti: ”Siz yeter ki, kendiniz gibi oynayın bu grupta yenemeyeceğiniz takım yok. Buna sadece Kızılcabölük dahil değil. Grubumuzdaki tüm takımlar için geçerli. Artık uydudan yayın yapan televizyonumuz sayende yurt içi ve yurt dışındaki tüm Çorumluların gözü sizin üzerinizde. Bunun bilincinde hareket etmeniz lazım. Bundan da şüphemiz yok. Bizler yönetim olarak sizlere inanıyor ve güveniyoruz” şeklinde konuştu.

corum-belediyespor-balik1

Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, takıma bundan sonra ki maçlarında başarılar diledi. İlimizden daha küçük yerlerin Süper Ligde mücadele ettiğini dile getiren Kılıç, Çorum’un da üst liglerde oynaması gerektiğini söyledi. Karaoğlan Balık Restaurant sahibi Mehmet Odabaş ise takımımıza bu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Kızılcabölükspor ve diğer tüm maçlarda başarılar diledi.

corum-belediyespor-balik3

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*