Takımımız Van Provasını Yaptı

Pazar günü kendi sahasında Van Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Çorum Belediyespor dün yaptığı idmanla çalışmalarını sürdürdü. Van maçının provası niteliğinde geçen çift kale maçta futbolcuların hırslı ve istekli oldukları görüldü.

Dr. Turhan Kılıççıoğlu Stadı‘nda 13:45’de başlayan antrenmana tüm futbolcular katıldı. Grup halinde düz koşularla başlayan idman, çabuk kuvvet çalışmasının ardından Van maçı niteliğindeki çift kale maç ile sürdü. Isınma sırasında sağ arka adalesinde çekme olan Salim antrenmanı yarıda bıraktı.

Teknik patron Gürses Kılıç, mavi takımda: Sercan, Ufuk, İmam, Batuhan, Yakup Kayış, Abdullah Sercan, Ali Kemal, Mertcan, Yeldar, Sebahattin ve Yakup Alkan’a Turuncu takımda ise: Burak Onur, Ahmet Köseoğlu, Akın, Hüseyin, Emrullah, Çağrı, Mustafa, Cenk, Selim ve Burak Gündoğdu’ya yer verdi. Futbolcuların son derece hırslı ve istekli göründükleri çift kale maçı turuncu takım Burak Gündoğdu ve Hüseyin’in golleriyle 3-1 kazandı. Van BBSK maçının niteliğini taşıyan maçta mavi takımın tek golünü ise Sebahattin attı.

Çorum Belediyespor bugün yapacağı idmanla Van Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına devam edecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*