Takımımız Saha İndi

Kırmızı-Siyahlı kulübümüz yeni sezon hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başlarken, kadrodaki tüm futbolcular antrenmana katıldı.

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan takımımız bugün gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarına başladı. Nazmi Avluca Sahası’nda saat 18:30’da başlayan idmana tüm futbolcular katıldı. Teknik Direktör Yusuf Tokuş, yönetiminde yapılan ilk antrenman düz koşular ile sona erdi. Temsilcimiz yarın sabah 07:30 ve akşam üzeri 18:30’da yapacağı antrenmanlarla yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam edecek. Her iki antrenmanda Nazmi Avluca’da yapılacak.

YÖNETİCİLERDE İZLEDİ
Takımımızın, bugün yaptığı sezonun ilk antrenmanını bazı yöneticiler birlikte izledi. Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanı Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, Basın Sözcüsü Mustafa Altunkaya, Altyapı Sorumlusu Sinan Özdilli, Fahri Yandık ve Ahmet Özçam da izledi. Kulüp Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, yeni sezonun herkese hayırlı olması dileğinde bulunurken, transfer çalışmalarının da gerekli olan mevkilere göre devam ettiğini belirtti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*