Takımımız Kızılcabölükspor Hazırlıklarını Tamamladı

Takımımız pazar günü deplasmanda oynayacağı Kızılcabölükspor hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. Taktik çalışma yapan takımımızda Abdullah Karmil dışında eksik futbolcu bulunmuyor.

Kırmızı-Siyah’lı ekibimiz Kızılcabölükspor hazırlıklarını yaptığı taktik idmanla tamamladı. Antrenman sırasında Aytekin Kıran futbolcularımıza sürekli uyarılarda bulundu. Futbolcularımızın hızlı olmasını isteyen Kıran, topu çabuk oynamaları konusunda direktifler verdi.

Çalışma sırasında rakibin genç ve çok koşan bir takım olduğunu belirten Kıran, baskı halinde topu çabuk kapacaklarını ve boş alan bulacaklarını söyledi. Kızılcabölükspor’un hızlı pas yaptığını belirten Aytekin Kıran, çabuk oynayıp baskı yapmaları halinde pozisyon vermeyeceklerini dile getirdi.

Özellikle ortasaha oyuncularımızı uyaran Kıran, hücuma katkı vermelerini ve hızlı çıkmalarını istedi. Güzel paslaşmaların ardından futbolcuları kutladı. Isınma hareketleri, dar alanda pas ve taktik çalışma sonrası antrenman tamamlandı.

Pazar günü oynanacak maç için takımımız yarın sabah Denizli’ye hareket edecek. Kırmızı-Siyahlı ekibimiz maçtan mutlak galibiyetle ayrılmak istiyor.

 

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*