Takımımız Bugün Podyuma Çıkıyor

Kulübümüzde toplu imza töreni ve basın açıklaması bugün yapılacak.

Çorum Belediyespor’da bugün saat 15’de Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yeni sezon kadrosu, yeni giydirilen takım otobüsü ve kulüp ürünlerinin satılacağı Store hakkında tanıtım ve bilgilendirme yapılacak. Taraftarlara açık olacak tanıtımda futbolcularda yeni sezonla ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirecekler.

Stadyum içinde gerçekleştirilecek olan tören dualarla başlayacak ve kurban kesimi yapılacak. Daha sonra Kulüp Başkanı Zeki Gül, bir konuşma yapacak. Tören daha sonra anlaşma sağlanan futbolcuların tek tek resmi sözleşmeye imza atması ve yeni sezonla ilgili görüş ve düşüncelerini kısa kısa dile getirmesiyle devam edecek. Yönetim bu tanıtım toplantısında giydirme yapılan yeni takım otobüsünün tanıtımını yapacak. Ayrıca, bu yıl faaliyete geçecek olan Çorum Belediyespor Store mağazası ile ilgili bilgi verilecek ve ürünler tanıtılacak.

Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Altunkaya, çalışma takviminde boşluk olmaması, sezon açılışına zaman kalmaması nedeniyle bugün böyle bir program düzenlediklerini belirtti. Altunkaya, tüm Çorumlu taraftarları bugün stada gelerek genç futbolculardan kurulu kadrolarına moral ve motivasyon olarak itici güç olduklarını göstermelerini istedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*