Takımımız Beylerbeyi’ne Bileniyor

Hava şartları nedeniyle dün ki antrenmanı salonda yapan takımımız bugün maçın oynanacağı sahanın sentetik olması nedeniyle çalışmalarına Mimar Sinan Sahası’nda devam etti. Futbolcuların son derece neşeli oldukları görüldü.

Çorum Belediyespor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Beylerbeyi maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mimar Sinan Sahası’nda yapılan antrenmana belindeki ağrısı devam eden Yeldar Yamaç katılmazken, sakatlığı bulunan Yakup Alkan ve Ahmet Köseoğlu takımdan ayrı düz koşu yaptılar.

Teknik Direktör Gürses Kılıç nezaretinde 13:30’da başlayan idmana diğer tüm futbolcular katıldı. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman daha sonra ikişerli gruplar halinde koşularla devam etti. Daha sonra çabukluk kuvvet ve dayanıklılık çalışmasıyla antrenmanın ilk bölümü tamamlandı.

İdmanın ikinci bölümü ise taktik çalışma ile sürdü. Taktik çalışmada yapılan maçta kalecimiz Burak‘ın takımı rakibini yenerek birinci oldu. Gürses Kılıç, birinci olan takıma önümüzde ki günlerde gidilecek olan sinema filminde cips ve mısır ısmarlama sözü verdi. Futbolcuların oldukça neşeli gözüktükleri antrenman 1,5 saat kadar devam etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*