Sponsorluk Desteği Resmiyete Döküldü

Çorum FK ile BELTAŞ arasında 1 milyon 750 Bin TL’lik sponsorluk sözleşmesi imzalandı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın her zaman Çorum FK’nın destekçisi olacaklarını belirtti.

Çorum FK ile BELTAŞ arasında imzalanan sözleşme törenine Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum FK Başkanı Fatih Özcan ve Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü katıldı. Başkan Aşgın, anlaşma gereği BELTAŞ’ın Çorum FK’ya 1 Milyon 750 Bin TL sponsorluk desteği vereceğini söyledi.

Kendilerinin samimi olarak Çorum’u ve Çorum’un tüm değerlerini sevdiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Çorum FK, şehrimizin en önemli değerlerinden biri. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Çorum FK’nin arkasında yol yürümeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan da yaptığı açıklamada kendilerine destek olan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti. Fatih Özcan, “Sayın Başkanımıza ben elimi taşın altına koyuyorum ama benim de gücüm bu kadar, bunun üstesinden birlikte gelelim dediğimde her zaman bizim yanımızda yer aldı. Bizlere çok destek olundu. Bu destekle birlikte hiçbir esnafa borcumuz yok, hiçbir oyuncumuza borcumuz yok. Verdiğiniz tüm destekleriniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*