Son Karar Bugün Verilecek

Çorum Belediyespor’da üçüncü kaleci transferi ve altyapıdan bir futbolcu daha alınıp alınmamasına bugün son karar verilecek.

Çorum Belediyespor’da yarın başlayacak olan Kızılcahamam kamp kadrosuna katılacak son iki isim bugün netlik kazanacak. Kırmızı-Siyahlı takımda transfer edilecek kaleci ve altyapıdan bir ismin daha kadroya alınması bekleniyor. Futbol Şube Sorumlusu Sinan Özdilli, Kızılcahamam kampının yarın başlayacağını amaçlarının bu kampa tam kadro gitmek olduğunu söyledi. Özdilli, şuan için üçüncü kaleci transferinde 3-4 isimle görüştüklerini bugün yapacakları son değerlendirme sonucunda belirleyecekleri ismi Kızılcahamam kampına katılacağını söyledi.

Özdilli ayrıca, altyapıdan bir futbolcu daha kampa götürülmesi konusundaki soruya ise, “Böyle bir düşüncemiz var. Ancak kampa götürüp sonradan dışarıda bırakmak istemiyoruz. Bu yüzden kadromuzda tutacağımız bir ismi götürmek istiyoruz. Bu konu hakkında son kararı Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş ile yapacağımız görüşmenin ardından vereceğiz” diye konuştu.

Takımımızda yarın Çorum’a gelenler öğle saatlerinde buradan hareket edecek, diğer futbolcular ise direkt Kızılcahamam kampına katılacak. Çorum Belediyespor kamptaki ilk idmanını ise yarın akşam saatlerinde gerçekleştirecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*