Son Dakika Radikal Kararlar Gelecek!

Çorum Belediyespor’da üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra kulüpte radikal değişiklikler yapılacak. Başkan ve Yönetimin değişmesi bekleniyor.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Çorum Belediyespor, son haftalarda aldığı kötü sonuçlardan sonra taraftarlar Kulüp Başkanını ve Yönetim Kurulunu istifa davet etti. Bu gelişmelerden sonra Onursal Başkan Muzaffer Külcü olaya el koydu. Başkan Külcü, yönetim, teknik heyet ve futbolcularla ilgili radikal kararlar alacak.

Sezona ‘şampiyonluk’ parolası ile başlayan Kırmızı-Siyahlı takım hedeften gün geçtikçe uzaklaşıyor. 2. Lig tecrübesi olan futbolcularla kurulu takım 21 haftada 31 puan toplayıp 6. sırada yer aldı. Devre arası teknik direktör değişikliği yapılan takımda işler beklenildiği gibi gitmedi. Takımın başında 3 maça çıkan Gürses Kılıç, sadece 2 puan alabildi.

KAN DEĞİŞİKLİĞİ LAZIM

Çorumlu sporsever çevrelerce kulüpte ciddi bir kan değişikliğine gidilmesi gerektiği düşünülüyor. Neredeyse her sezon yeni takım kurulan kulüpte Başkan ve Yönetim mantığının da değiştirilmesinin vakti gelindiği söyleniyor. Ayrıca, kulübün Çorum Belediyesi’nden alınarak isminden ‘Belediyespor‘ kısmının çıkartılması, yeni bir başkan ve yönetimle taraftarın beklentilerini karşılayacak düzeyde yeniden bir yapılandırılmaya gidileceği ifade ediliyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*