Sırada Abdullah Karmil Var!

Bugün iç transfer çalışmalarına hızlı başlayan Çorum Belediyespor’da diğer bir iç transfer ise Abdullah Karmil olacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Kartalspor’dan transfer edilen ancak ligin ilk yarısının 12. haftasında Bayburtspor ile oynanan maçta sakatlanarak yan ve çapraz bağlarını koparan Abdullah Karmil sezonu kapatmıştı. Bu süreçte ameliyat olup memleketi Trabzon’a dönerek, Trabzonspor doktorunun uyguladığı tedavi sistemine uyup sakatlığını atlatan ve sezonun bitimine 3 hafta kala Çorum’a dönerek antrenmanlara başlayan Abdullah Karmil ile yönetimin yeni sezonda tekrar anlaşacağı bilgisine ulaşıldı. Edinilen bilgilere göre yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kurmak isteyen Çorum Belediyespor, geçen sezon forma giyemeyen ancak tecrübesine güvendiği ve takıma ağabeylik yapacağına inandığı Abdullah Karmil ile yeni sezonda tekrar anlaşmak istiyor.

Öte yandan iç transfer çalışmalarına devam eden yönetim bugün Akın, Yakup Kayış ve Salim ile yeni sözleşme imzalarken, yarın da Tahir Kurtuluş ile yeni bir anlaşma sağlanacağı öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*