Sinan Kurumuş Tarsus’a Yakın

Çorum FK’nın biten sezonda en golcü futbolcusu olan Sinan Kurumuş’a yeni sezonda Kırmızı-Siyahlı kadroda yer verilmeyeceği öğrenildi.

Sinan’ın, sezon biter bitmez Çorum FK ile ters düştüğü ve bu yüzden gözden çıkartıldığı bilgisine ulaşılırken, ayrıntılı açıklamanın önümüzdeki günlerde Başkan Fatih Özcan’ın düzenleyeceği basın toplantısında yapılması bekleniyor. Çorum FK’nın, Sinan Kurumuş’u sosyal medya takibinden çıkartması da golcü oyuncunun yeni sezon kadrosunda yer alamayacağının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Attığı goller ile büyük dikkat çeken Sinan Kurumuş’a çok sayıda kulüpten teklif geldiği öğrenildi. Çorum FK ile sözleşmesi devam etmesine karşın sezon sonunda ‘500 bin lira getirir gider’ maddesi doğrultusunda kulüp arayan Sinan Kurumuş, iddialı bir takım kurmak için harekete geçen Tarsus İdman Yurdu ile büyük oranda anlaştığı öğrenildi.

Sinan Kurumuş, biten sezonda Çorum FK formasıyla 36 resmi maçta 28 gol atarken, kulüp tarihinin bir sezonda en çok gol atan oyuncusu unvanını elinde bulunduruyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*